Biz Kimiz
Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği

Çorlu'da profesyonel olarak apartman ve site yönetimi, bakımı ve onarımı, peyzaj,
temizlik işleri, konusunda hizmet veren lider ve ideal yönetim firması.

Misyonumuz


Site ve Apartman kat maliklerinin üzerinden artı bir yük olan yönetici kavramını profesyonel olarak üstlenmek. Site ve Apartmanınızda ideal yönetim sağlamak.


Neden! ideal Yönetim

Gelişen Dünyada iş hayatı ve zorluklarıyla ilgilenen insanımız birde oturdukları site veya apartmanın sorunlarına vakit ayırmak durumunda bırakılıyor. Kat maliklerinden seçilen bu yöneticiler böyle bir yaşam alanının idaresine gerektiğince yetişememektedir.

İşte bu yönetim işlerini muhasebe ve hukuk departmanlarıyla tam destekli bakım ve onarımla ilgili anlaşmalarını sağlamış periyodik bakımları (asansör, çatı, site ortak kullanım alanları, sıhhi tesisat, boya, elektrik arıza ve kamera sistemleri gibi ) zamanında yaptıran gerektiğinde personel desteği sağlayabilecek donanıma sahip ayrıca çevre güvenliğindende sorumlu olacak yöneticiler atanması gerekiyor. Mevcut yönetim sisteminde defter tutma, icra takibi, aidat toplama işleriyle komşuluk ilişkilerine zarar verecek riskleride ortadan kaldırmış oluyor. Kısacası site veya apartmanınızın bütün sorumluluğu ile kat malikleri adına ideal yönetim olarak biz üstlenmiş oluyoruz.

Vizyonumuz

Site ve Apartmanınızda sorunlarınızı gidermek için bize ulaşmanız yeterlidir.


Profesyonel apartman, bina ve site yönetimi

99%

Yöneticilik


Profesyonel apartman, bina ve site yöneticiliği

95%

Peyzaj


Çevre ve Bahçe Bakımı & Peyzaj Hizmetleri

85%

Hizmetlerimiz


Ustalık gerektiren işler de çözüm ortağınız.

Site Yönetiminizi Profesyonel çalışanlarına bırakın

Kat maliklerinden aidatların toplanması. Ortak kullanım alanlarının temizliği, Asansör, Elektrik, Sıhhi Tesisat, Çatı Sorunları, Boya ihtiyaçları, Dış Cephe Kaplamaları, Asansör etiketlerinin güncel revizyonu gibi hizmetleri ideal olarak yerine getirecek profesyonel ellere bırakılması gerektiği işlerdir.


Soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçin.

+90 (542) 229 18 52

İletişim Sayfası
Görüşme Talep Formu